InstaLighting | Njemačka

Vaš kontakt za projektna rješenja

Oliver Marschke

Instalighting GmbH
Voditelj prodaje
+49 2351 65619 20
o.marschke@instalighting.de

Ralph Wemper

Instalighting GmbH
Središnja regija
+49 2351 65619 22
r.wemper@instalighting.de

Detlef Matthai

Instalighting GmbH
Središnja regija
+49 2351 65619 21
d.matthaei@instalighting.de

Carsten Krauss

Instalighting GmbH
Sjeveroistočna regija
+49 2351 65619 27
c.krauss@instalighting.de

Christian Huebner

Instalighting GmbH
Južna regija
+49 2351 65619 26
c.huebner@instalighting.de

Christian Bohm

Instalighting GmbH
Upravljanje proizvodima
+49 2351 65619 52
c.boehm@instalighting.de

Konus svjetlosne tehnologije

Michael Kegel
+49 359312350
info@licht-kegel.de

Patrick Vogt

TL-Vertrieb GmbH & Co KG Regija NRW
+49 2377 / 89 70 000
pvogt@tl-vertrieb.de
www.tl-vertrieb.de

Vaš kontakt za OEM rješenja

Radenko Petković

Instalighting GmbH
OEM za prodaju
+49 2351 65619 29
r.petkovic@instalighting.de

Norbert Braun

Instalighting GmbH
+49 2351 65619 70
n.braun@instalighting.de

InstaLighting | Međunarodni

Vaš kontakt za projektna rješenja

Peter Borghardt

Instalighting GmbH
Upravljanje izvozom
+49 2351 65619 24
p.borghardt@instalighting.de

Österreich, Albanien, Bosnien und Herzegowina, Bulgarien, Weißrussland, Schweiz, Tschechien, Griechenland, Kroatien, Ungarn, Italien, Mazedonien, Polen, Rumänien, Serbien, Russische Föderation, Slowakei, Sierra Leone, Türkei, Ukraine, Heiliger Stuhl (Staat Vatikanstadt), China, Estland, Hongkong, Litauen, Lettland, Indonesien, Japan, Republik Korea, Philippinen, Singapur, Thailand, Taiwan, Indien, Malaysia, Vietnam,

Ujedinjeni Arapski Emirati, Bahrein, Francuska, Kuvajt, Oman, Katar, Saudijska Arabija, Bosna i Hercegovina, Egipat, Španjolska, Izrael, Indija, Luksemburg, Meksiko, Nizozemska, Portugal, Danska, Finska, Ujedinjeno Kraljevstvo, Norveška, Švedska, Australija, Island, Novi Zeland

Siblik Elektrik GmbH & Co. KG

Markus Zack
+43 1680060
markus.zack@siblik.com www.siblik.com

Austrija

Scherer Licht AG

Guido Fabbro
+41 319929830
fabbro@scherer-licht.ch
www.scherer-licht.ch

Švicarska

Insta UK Limited

Luke Pyne
+44 1268572655
sales@insta.uk.com
www.insta.uk.com

Ujedinjeno Kraljevstvo

Soliled - Meylan

Felix Bensadoun
+33 476018323
contact@soliled.com
www.soliled.com

Francuska

PODNE - svjetlosna rješenja

Stefanie Schmitz
+34 670 420 420
info@ podne. rješenja
www. podne. rješenja

Spanien, Portugal, Andorra

Oy DJS Automation Ab

Timo Hyvärinen
+358 94391600
timo.hyvarinen@djsautomation.fi
www.djsautomation.fi

Finska

Osvjetljenje ApS

Jimmy Lindström
+45 43754047
jimmy@lightsupply.eu
www.lightsupply.eu

Danska

Stork Elektro & Automasjon AS

Frank Johansen
+47 67176400
frank@stork.no
www.stork.no

Norveška

Kungsbacka rasvjeta AB

Tommy Myrving
+46 31252258
tommy@kungsbackalighting.se
www.kungsbackalighting.se

Švedska

Maxgrand Ltd.

Eska Ng
+852 39276363
eska.ng@maxgrand.com.hk
www.maxgrand.com.hk

Hong Kong, Kina

Silmani Elekter AS

+372 6711220
info@silman.ee
www.silman.ee

Estonija, Latvija

DPS Industrial GmbH & Co. KG

+49 406828970
light@dps-industrial.de
www.dps-lighting.de

Bahrein, Katar, Kuvajt, Oman, Saudijska Arabija i Ujedinjeni Arapski Emirati

OSSOlight

Simon Osipov
+49 761 89820381
simon@insta-russia.de

Ruska Federacija

Sviesos studija, UAB

Andrius Kleiza
+370 52395910
a.kleiza@thinklight.lt
www.thinklight.lt

Litva

Bilten

Budite tamo i postanite dio obitelji InstaLighting. Pretplatite se na naš bilten i primajte informacije i novosti o lansiranjima proizvoda i razvoju na InstaLightingu u dobro doziranim, redovitim intervalima.

Registracija za newsletter:

* označava potrebno