InstaLighting | Tyskland

Din kontakt för projektlösningar

Oliver Marschke

Instalighting GmbH
Försäljningschef
+49 2351 65619 20
o.marschke@instalighting.de

Ralph Wemper

Instalighting GmbH
Centralregionen
+49 2351 65619 22
r.wemper@instalighting.de

Detlef Matthai

Instalighting GmbH
Centralregionen
+49 2351 65619 21
d.matthaei@instalighting.de

Carsten Krauss

Instalighting GmbH
Nordöstra regionen
+49 2351 65619 27
c.krauss@instalighting.de

Christian Huebner

Instalighting GmbH
Södra regionen
+49 2351 65619 26
c.huebner@instalighting.de

Christian Bohm

Instalighting GmbH
Produktledning
+49 2351 65619 52
c.boehm@instalighting.de

Ljusteknik kon

Michael Kegel
+49 359312350
info@licht-kegel.de

Patrick Vogt

TL-Vertrieb GmbH & Co KG Region NRW
+49 2377 / 89 70 000
pvogt@tl-vertrieb.de
www.tl-vertrieb.de

Din kontakt för OEM -lösningar

Radenko Petkovic

Instalighting GmbH
Försäljning OEM
+49 2351 65619 29
r.petkovic@instalighting.de

Norbert Braun

Instalighting GmbH
+49 2351 65619 70
n.braun@instalighting.de

InstaLighting | Internationell

Din kontakt för projektlösningar

Peter Borghardt

Instalighting GmbH
Exporthantering
+49 2351 65619 24
p.borghardt@instalighting.de

Österreich, Albanien, Bosnien und Herzegowina, Bulgarien, Weißrussland, Schweiz, Tschechien, Griechenland, Kroatien, Ungarn, Italien, Mazedonien, Polen, Rumänien, Serbien, Russische Föderation, Slowakei, Sierra Leone, Türkei, Ukraine, Heiliger Stuhl (Staat Vatikanstadt), China, Estland, Hongkong, Litauen, Lettland, Indonesien, Japan, Republik Korea, Philippinen, Singapur, Thailand, Taiwan, Indien, Malaysia, Vietnam,

Förenade Arabemiraten, Bahrain, Frankrike, Kuwait, Oman, Qatar, Saudiarabien, Bosnien och Hercegovina, Egypten, Spanien, Israel, Indien, Luxemburg, Mexiko, Nederländerna, Portugal, Danmark, Finland, Storbritannien, Norge, Sverige, Australien, Island, Nya Zeeland

Siblik Elektrik GmbH & Co. KG

Markus Zack
+43 1680060
markus.zack@siblik.com www.siblik.com

Österrike

Scherer Licht AG

Guido Fabbro
+41 319929830
fabbro@scherer-licht.ch
www.scherer-licht.ch

Schweiz

Insta UK Limited

Luke Pyne
+44 1268572655
sales@insta.uk.com
www.insta.uk.com

Storbritannien

Soliled - Meylan

Felix Bensadoun
+33 476018323
contact@soliled.com
www.soliled.com

Frankrike

NOON - lätta lösningar

Stefanie Schmitz
+34 670 420 420
info@noon.solutions
www.noon.solutions

Spanien, Portugal, Andorra

Oy DJS Automation Ab

Timo Hyvärinen
+358 94391600
timo.hyvarinen@djsautomation.fi
www.djsautomation.fi

Finland

Lightsupply ApS

Jimmy Lindström
+45 43754047
jimmy@lightsupply.eu
www.lightsupply.eu

Danmark

Stork Elektro & Automasjon AS

Frank Johansen
+47 67176400
frank@stork.no
www.stork.no

Norge

Kungsbacka Lighting AB

Tommy Myrving
+46 31252258
tommy@kungsbackalighting.se
www.kungsbackalighting.se

Sverige

Maxgrand Ltd.

Eska Ng
+852 39276363
eska.ng@maxgrand.com.hk
www.maxgrand.com.hk

Hong Kong, Kina

Silmani Elekter AS

+372 6711220
info@silman.ee
www.silman.ee

Estland, Lettland

DPS Industrial GmbH & Co. KG

+49 406828970
light@dps-industrial.de
www.dps-lighting.de

Bahrain, Qatar, Kuwait, Oman, Saudiarabien och Förenade Arabemiraten

OSSOlight

Simon Osipov
+49 761 89820381
simon@insta-russia.de

Ryska Federationen

Sviesos studija, UAB

Andrius Kleiza
+370 52395910
a.kleiza@thinklight.lt
www.thinklight.lt

Litauen

Nyhetsbrev

Var där och bli en del av InstaLighting -familjen. Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få information och nyheter om produktlanseringar och utveckling på InstaLighting med väl doserade, regelbundna intervaller.

Anmälan till nyhetsbrevet:

* anger obligatoriskt