InstaLighting | Duitsland

Uw contactpersoon voor projectoplossingen

Oliver Marschke

Instalighting GmbH
Verkoopsmanager
+49 2351 65619 20
o.marschke@instalighting.de

Ralph Wemper

Instalighting GmbH
Centrale regio
+49 2351 65619 22
r.wemper@instalighting.de

Detlef Matthai

Instalighting GmbH
Centrale regio
+49 2351 65619 21
d.matthaei@instalighting.de

Christian Bohm

Instalighting GmbH
Product management
+49 2351 65619 52
c.boehm@instalighting.de

Carsten Krauss

Instalighting GmbH
Regio noordoost
+49 2351 65619 27
c.krauss@instalighting.de

Christian Huebner

Instalighting GmbH
Regio Zuid
+49 2351 65619 26
c.huebner@instalighting.de

Kai Buhl

Instalighting GmbH
+49 6103 7311077
k.buhl@instalighting.de

Lichttechniek kegel

Michael Kegel
+49 359312350
info@licht-kegel.de

Patrick Vogt

TL-Vertrieb GmbH & Co KG Regio NRW
+49 2377 / 89 70 000
pvogt@tl-vertrieb.de
www.tl-vertrieb.de

Uw contactpersoon voor OEM-oplossingen

Radenko Petkovic

Instalighting GmbH
Verkoop OEM
+49 2351 65619 29
r.petkovic@instalighting.de

Norbert Braun

Instalighting GmbH
+49 2351 65619 70
n.braun@instalighting.de

InstaLighting | Internationale

Uw contactpersoon voor projectoplossingen

Thomas Roding

Instalighting GmbH
Noord-, Zuid- en West-Europa, Midden-Oosten, Midden- en Zuid-Amerika, Nieuw-Zeeland
+49 2351 65619 23
t.roeding@instalighting.de

Verenigde Arabische Emiraten, Bahrein, Frankrijk, Koeweit, Oman, Qatar, Saoedi-Arabië, Bosnië en Herzegovina, Egypte, Spanje, Israël, India, Luxemburg, Mexico, Nederland, Portugal, Denemarken, Finland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen, Zweden, Australië, IJsland, Nieuw-Zeeland

Peter Borghardt

Instalighting GmbH
Exportbeheer
+49 2351 65619 24
p.borghardt@instalighting.de

Oostenrijk, Albanië, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Wit-Rusland, Zwitserland, Tsjechië, Griekenland, Kroatië, Hongarije, Italië, Macedonië, Polen, Roemenië, Servië, Russische Federatie, Slowakije, Sierra Leone, Turkije, Oekraïne, Heilige Stoel (Vaticaanstad staat), China, Estland, Hong Kong, Litouwen, Letland, Indonesië, Japan, Republiek Korea, Filippijnen, Singapore, Thailand, Taiwan, India, Maleisië, Vietnam

Dirk Wiesemöller

Instalighting GmbH
+49 2351 65619 76
d.wiesemoeller@instalighting.de

Siblik Elektrik GmbH & Co. KG

Markus Zak
+43 1680060
markus.zack@siblik.com www.siblik.com

Oostenrijk

Scherer Licht AG

Guido Fabbro
+41 319929830
fabbro@scherer-licht.ch
www.scherer-licht.ch

Zwitserland

Insta UK Limited

Luke Pyne
+44 1268572655
sales@insta.uk.com
www.insta.uk.com

Verenigd Koninkrijk

Soliled - Meylan

Felix Bensadoun
+33 476018323
contact@solled.com
www.soled.com

Frankrijk

NOON - lichtoplossingen

Stefanie Schmitz
+34 670 420 420
info@noon.solutions
www.noon.solutions

Spanje, Portugal

Oy DJS Automatisering Ab

Timo Hyvärinen
+358 94391600
timo.hyvarinen@djsautomation.fi
www.djsautomation.fi

Finland

Lightsupply ApS

Jimmy Lindström
+45 43754047
jimmy@lightsupply.eu
www.lightsupply.eu

Denemarken

Stork Elektro & Automasjon AS

Frank Johansen
+47 67176400
frank@stork.no
www.stork.no

Noorwegen

Kungsbacka Lighting AB

Tommy Myrving
+46 31252258
tommy@kungsbackalighting.se
www.kungsbackalighting.se

Zweden

Maxgran Ltd.

Eska Ng
+852 39276363
eska.ng@maxgrand.com.hk
www.maxgrand.com.hk

Hongkong, China

Silmani Elekter AS

+372 6711220
info@silman.ee
www.silman.ee

Estland, Letland

DPS Industrial GmbH & Co. KG

+49 406828970
light@dps-industrial.de
www.dps-lighting.de

Bahrein, Qatar, Koeweit, Oman, Saoedi-Arabië & Verenigde Arabische Emiraten

OSSOlight

Simon Osipov
+49 761 89820381
simon@insta-russia.de

Russische Federatie

Sviesos studija, UAB

Andrius Kleiza
+370 52395910
a.kleiza@thinklight.lt
www.thinklight.lt

Litouwen

Nieuwsbrief

Wees erbij en word onderdeel van de InstaLighting-familie. Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en ontvang regelmatig en goed gedoseerd informatie en nieuws over productintroducties en ontwikkelingen bij InstaLighting.

Aanmelden voor de nieuwsbrief:

* geeft aan dat vereist is